Witam na stronie Atelier Urody Monika Walczak w dziale "O MNIE"!                                                                                                           

Monika Walczak:


Stylizacją paznokci zajmuję się od 2005 roku. Początkowo była to dla mnie przygoda, jednak po niedługim czasie dostałam pracę w salonie kosmetycznym i pragnęłam rozwijać swoje umiejętności.

Miałam możliwość pracy w Instytucie Paznokci - wówczas najbardziej prestiżowym salonie stylizacji dłoni i stóp w Tychach. Tam zdobyłam doświadczenie oraz uznanie klientek.

Po 'przejściu' przez kilka salonów kosmetycznych postanowiłam stworzyć swoje własne małe królestwo, w którym będę dalej fachowo wykonywała swoją pracę, doskonaliła umiejętności oraz tworzyła taki klimat, dzięki któremu coraz szersze grono stałych klientów będzie z przyjemnością do mnie wracało.

Praca jako stylistka paznokci, pedicurzystka oraz wizażystka jest dla mnie pasją oraz daje mi ogromną satysfakcję.

Z początkiem 2013 roku rozszerzyłam ofertę w swoim salonie o fryzjerstwo... Wykwalifikowana fryzjerka i stylistka Gosia z pewnością sprosta najbardziej wymagającym klientom sprawiając, że włosy będą wyglądać idealnie.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta oraz różnorodność usług, gwarantująć przy tym rozsądne ceny!

Wprowadzamy nowoczesne techniki strzyżeń oraz koloryzacji, które pozwalają na kreatywne oraz nierutynowe tworzenie nowych stylizacji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i Galerią!  Certyfikaty:

Zapraszam do skorzystania z oferty Atelier Urody!
Monika Walczak szybki kontakt, tel. +48 535 359 333

Odnajdź nas w internecie, wspisz w wyszukiwarkę: Atelier Urody Tychy, kosmetyka, fryzjerstwo, stylizacja, makijaż ślubny, kasmetyczka, fryzjer, tipsy, manicure, pedicure, paznokcie żelowe, fryzury weselne, ślubne, okolicznościowe, koloryzacja, pasemka, baleyage, refleksy, dekoloryzacja włosów, ondulacja, fryzjer Tychy, farbowanie włosów.
© Atelier Urody Monika Walczak 2014  |  Atelier Urody Facebook  |  PARTNERZY:  RevitalFitness  /  grygierczykphotography